Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fiúk! A lányoknak, akikkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A lányoknak, akikkel eddigelé összejöttetek, hány százalékuk ragaszkodott a kotongumi (mint kényelmetlen fogamzásgátló eszköz) használatához?

Figyelt kérdés

#statisztika #tapasztalat #szükségmegoldás
2020. szept. 19. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Kényelmetlen fogamzásgátló eszköz....

Érett vagy, mint a zöld banán.

A spirál sokkal kényelmesebb, vagy a fogamzásgátló tabletta, ami tönkreba...za az ember hormonháztartását.

Gondolkozz, mielőtt beszélsz.

2020. szept. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Egyeske! Az én álláspontom az, hogy MINDEN fogamzásgátló eszköz

kényelmetlen (ennélfogva kerülendő). Legalábbis a koton nekem szörnyen. Fullaszt. Soha nem volt még orgazmusom a viselése közben. (További kötözködés, köszönöm, nem érdekel!)

2020. szept. 19. 20:51
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ők ragaszkodtak hozzá hanem én! Még akkor is ha tabizik, majd a kapcsolat egy adott fázisában eldöntöm, hogy mennyire bízok meg a partnerben. Aki egyből gumi nélkül akarja - pláne alkalmiban - azzal én nem akarom gumi nélkül, mert azt jelenti mindenkivel a nélkül van.

Egyetlen kivétel: komoly kapcsolat ahol már jól ismerem a másikat, a személyiségét és van némi infóm az "előéletéről".

S igen, gumi nélkül tény hogy sokkal jobb, de ésszel él az ember. Nem éri meg a kockázat, hogy utána fogjam a fejem, idegeskedjek elkaptam-e valamit, vagy "összehozott-e" az ember olyan dolgot amit nem akart.

2020. szept. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Ha számodra kényelmetlen minden fogamzásgátló eszköz, akkor csak fizesd az abortuszokat, vagy a tartásdíjat, esetleg járj nemibeteg gondozóba.

Gratulálok a sötétségedhez.

Üdv

Egyeske

2020. szept. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Fullaszt...?

Legközelebb ne a fejedre húzd...

2020. szept. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
BDSM kapcsolatban az elején használtunk, de aztán megszakítás volt végig
2020. szept. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

Én pl. nem ragaszkodom. Nekem nem szex a szex műanyagba csomagolva.

Viszont vagy csináltatunk előtte tesztet vagy figyelek arra, hogy olyannal legyek, akinek visszafogott a nemi élete, mondjuk mert előttem tartós kapcsolatban volt.

2020. szept. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudjuk hogy ez a srácoknak nagyon kényelmes megoldás. Én nem húzok gumit majd a csaj megoldja. Aha, aztán ha baj van azt is majd a csaj megoldja. Tudod nektek könnyű ezzel játszani mert ha baj van (kivéve abban az esetben ha nemi betegséget kapsz el tőle, nem pedig terhes lesz tőled) akkor a ti testetek sértetlen marad, nektek nincs semmi károtok a dologból. A lányok meg vagy kihordanak egy gyereket jobb esetben vagy végig szenvednek egy abortuszt. Keress nagyobb méretet ha annyira szorít. Legyél annyi tisztelettel a párod felé hogy ha nem akar hormont szedni vagy gyereket vállalni akkor te igenis felhúzod a gumit a szokásos de engem szorit hiszti nélkül. Abban az esetben ha a csaj bevállalja magától nem pedig a nyomás és kényszer hatására amit ilyenkor a másik fél rá gyakorol (igen a szex előtti rábeszélősdi kénsszer) hogy megszakítással csinálja, akkor hajrá onnastól a ti dolgotok. Abban az esetben a lány valószínűleg megbízik benned és jó kapcsolatotok lesz. (remélhetőleg)
2020. szept. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval teljesen egyetèrtek!
2020. szept. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon egyetértek az utolsóval!

+ nekem 3 barátnőm tablettázott végig és egy spirálozott, ennek ellenére az utolsóval csak gumi volt, meg néha megszakítás

A jelenleginél nem ajánlott a hormonbevitel alapbetegségek miatt, szedhetne, de kockázatos és nem is akar. Egy évig tuti gumizni fogunk, utána meglátjuk, hogy váltunk-e valami hormonmentes spirálra vagy egyébre.

Nem fogom ráerőltetni a hormonos cuccokat, még ha nekem jobb lenne (megjegyzem ő is mondta, hogy sokkal jobb lenne gumi nélkül)

2020. okt. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!