Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire ártalmas egy éven...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ártalmas egy éven belül harmadjára alkalmazni esemény utáni tablettát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az igazság az, hogy bármennyire igyekeztem eddig elővigyázatos lenni és megfelelően védekezni szex közben, már harmadjára alakult úgy egy éven belül, hogy jobb félni, mint megijedni alapon, ahelyett hogy stresszelnék, hogy megjön-e a következő menstruációm, és terhességi tesztért mennék pár napon belül, mikor már késő, inkább esemény utáni tablettához nyúlnék ismét.

Most először igazán indokolt a gyógyszer használata, viszont aggódom amiatt hogy a magas hormontartalma miatt ez így már veszélyes lehet.


Tudom, hogy nem normális ez a dolog, de nagyon kérem hogy csak az szóljon hozzá aki tud valamit az esemény utáni tabletták egészségügyi kockázatairól mondani.


Köszönöm szépen!


23 éves vagyok.



2020. szept. 20. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy éven belül én úgy tudom kettőt lehet bevenni, nyilván nem jó a szervezetnek egy ekkora hormonbomba.
2020. szept. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%
Nem olyan k..rva drága a gumi..Borsodi szitu..
2020. szept. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!