Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedjem tovább a levelet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedjem tovább a levelet?

Figyelt kérdés

Mult honapban kezdtem el a fogamzasgatlo tabletta szedését, multhet szerdaval be is fejezodott az elso level, mondta az orvosom hogy amint befejezem az utolso tabi beszedeset a menstruaciom azon heten szombaton meg fog jonni, abba is hagytam (csut., pentek, szombat) szombat estig szonte nem tortent semmi en azt hittem valamit rosszul csinalhattam vagy a testem nem ugy reagal, vagy gyenge ez a gyogyszer, ezert a baratnom tanacsat kertem ki aki mar par eve jartas ebben es o azt tanacsolta hogy kezdjek egy uj levelet es szedjem majd helyere razodik az egesz, a 2. Level 5. Napjanal tartok es barnas pecsetelo verzesem van. Szedjem tovabb a 2. Levelet? Vagy most hagyjam abba es kovetkezo honapba kezdjem el elorol az egeszet? Elore is koszonom

A valaszokat


2020. szept. 24. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szedd tovább, de hülyeség volt rogton szedni a masodikat is. Jol megkeverted a testedet.


Megjott volna a mensid csak meg labis mert nem szokott hozza a gyogyszerhez. Nekem is 3 honap volt mire minden rendezodott.


De mostmar szedd vegig a 2. levelet.

2020. szept. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a mellékelt betegtájékoztatóban le van írva részletesen, hogyan kell szedni... Nem véletlenül adják azt a cetlit.

Beszeded a teljes levelet, tartasz 7 nap szünetet, majd elkezdesz egy új levelet. A vérzésed meg majd vmikor belerázódik.

2020. szept. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az volt a hülyeség hogy barátnődre hallgattál de az orvos által mondott szombatott sem kellett volna fixnek venned, van 7 nap amin megjöhet a megvonásos vérzésed, ez nme azt jelenti hogy a 7 napból az elsőn megjön és utána végig vérzel, hanem meg jön a 3-5 nap környékén és tart egy pár napot amig el nem kezded a kövi levelet(sokaknak ilyenkor nincs pms meg semmi csak úgy megjön) , most viszont már ne hagyd abba hanem folytasd a levelet a végiig majd szedd tovább ahogy a betegtájékoztató írja, ha 7 nap szünet akkor az 7 nap szünet legyen(gyógyszertől függóen ez lehet 4 vagy placebós időszak) , és ne íjedj meg de valószínűleg végig barnázol egy hónapot,
2020. szept. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!