Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtettem bevenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem bevenni a fogamzásgátlót.(?)

Figyelt kérdés
A fogamzásgátló tablettát mindig 18.30-19.30 között veszem be. Viszont most a harmadik héten este elfelejtettem és reggel 7.40-kor vettem be, akkor jutott csak az eszembe. Járjak el aszerint, hogy kimaradt a tabletta, vagy ez még a belefér kategória?

2020. szept. 24. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól füg mit ír a betegtájékoztató.
2020. szept. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

OLVASS

Azért van ott az a kis papír a dobozban hogy az ilyen kérdéseidre választ adjon többek között.

2020. szept. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én betegtájékoztatóm 12 órát ír.


Mikor voltál utoljára fiúval? Én most 1-2 hétig kiegészítő védekezéssel (NEM megszakítás) szeretkeznék a helyedben.

2020. szept. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez általában attól is nagyon függ hogy mikor volt a legutóbbi kamu menstruációd.

De biztosat csak a betegtájékoztató alapján lehet főleg hogy nem tudni hogy te ép melyiket szeded.

2020. szept. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A neten is fent van a gyógyszerek betegtájékoztatója. Az enyémnél mindhárom sornál más-más "stratégiát" kell alkalmazni. Akkor a legjobb, ha a 2. héten marad ki, és akkor a legrosszabb, ha az elsőn.
2020. szept. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A legtöbbnél 12 órán belül nen számít, de biztosat csak a betegtájékoztatóból fogst tudni én ennél személy szeront többet is csúsztam már és nem lett baj pedig nem használtunk kiegészítőt, ha szeded már egy ideje akkor jó eséllyel nem lesz baj
2020. szept. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!