Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló gyűrűnel (nuvari...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Brokengirl kérdése:

Fogamzásgátló gyűrűnel (nuvaring) megvaltozik a hüvely valadekanak az íze? Párom attól fél hogy más lesz az ízem utána. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Fogamzás gátló tablettanal nyilvan nem lesz, de ezt ugye a hüvelybe kell felhelyezni, és elvileg minden kémiai dolgot megváltoztat lent.

2020. okt. 12. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, legalábbis a gyűrűből olyan minimális hatóanyag áramlik ki hogy annak az ízét egy profi gourmnet sem érezné. Nem változtat meg "minden kémiai dolgot" mert teljesen más a hatásmechanizmusa (hormonális és nem kémiai úton véd). Általánosságban viszont igen - mert megváltozik a hormonháztartásod, de az a tabitól is megváltozna. Szóval nyugi nyalhat nyugodtan, a gyűrű nem kifogás, inkább legyen baromi hálás a pasid hogy gumi nélkül "mehet" és a kedvéért gyűrűzöl.
2020. okt. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ :)
2020. okt. 12. 22:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem kellemetlen szagom lett tőle. De folyton kivettem-betettem, lehet hogy így egy kis fertőzést okozott és azért.
2020. okt. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Másnak is okozott kellemetlen szagot?
2020. okt. 12. 23:00
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Terhességet okozhat, mert egy sz-ar. Használj mást.
2020. okt. 13. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek más a jó, nem szar. Valószínűleg te használtad 'szarul.'
2020. okt. 13. 06:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!