Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mégis hogyan használjam az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogyan használjam az óvszert?

Figyelt kérdés

Azt gondoltam eddig mindent jól csinálunk, de a napokban elkezdtem szorongani, hogy például mikor szorítom ki a levegőt a kotonból felhúzásnál, konkrétan a koton külsejét fogom, azzal a kezemmel ami elötte lazán érintkezhetett az előváladékos péniszemmel. Vagy ha én nem is nyúltam hozzá, a kezemre mégis rákerülhet előjáték során.

Aggódjak? A jövőben felhúzás előtt mossak kezet? Akkor lehet hazamegy a lány addig...

18/F



2020. okt. 15. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem gumi nélkül kefélj.
2020. okt. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Ha tényleg ennyire félsz, mond meg a lánynak, hogy ő húzza fel. Ebben is van valami izgató.
2020. okt. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Érintkezhetett de ettől még millióból ha egy ember terhes lett. Az hogy az óvszer felhúzása előtt hozzáértél még nagyon nem ugyanaz mint a megszakításos "védekezés". Ne parázz már rá ennyire.
2020. okt. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%

Töröld át a kezed egy zsebkendővel, vagy várj néhány percet. A spermiumok kiszáradnak a levegőn és pillanatok alatt elpusztulnak. Egyébként kevés az esélye, hogy az előváladék életképes spermiumokat tartalmaz, annak pedig tényleg minimális, hogy ezek az óvszeren bekerülnek a lány testébe.

Ha nagyon aggódsz, lehet kapni spermiciddel bevont óvszert és síkosítót, de használhattok spermicid gélt is.

2020. okt. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért teszem fel én a páromnak az óvszert (lány vagyok).
2020. okt. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!