Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellett vérzés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisgöncöl kérdése:

Fogamzásgátló mellett vérzés?

Figyelt kérdés

1,5 éve szedem a dienille nevű tablettát, mindig pontosan.

Most a tabletta mellett egy kevés kis barnás pecsételés volt.

Mitől lehet ez?

Volt valaki hasonlóképp?

Orvoshoz el fogok menni, addig érdekelnének a válaszok.


Köszönöm!



okt. 16. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Előfordulhat ilyen nem kell aggódni. Sok minden okozhatja úgyhogy nem hozzuk rád a parát, a doki megmondja valószínűleg nincs komoly gríz.
okt. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Van pcos-em is évek óta. Sok kicsi ciszta. Édesanyám arra tippelt, hogy azokból fakadt ki és abban van vér meg víz.

okt. 17. 00:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen tabit kell cserélned, mert ez nem hat már eléggé. Ne gondoljunk rögtön a legrosszabbra:)
okt. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam a legrosszabbra, egyszerűen furcsálltam.

Pedig ez a tabletta mindig jó volt az elejétől kezdve.

De mára már semmi nem volt, csak tegnap egy kis véres valami.

okt. 17. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!