Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 21-én vettem be Escapelle sürgősségi fogamzásgátló készítményt, eleinte meg is voltam ijedve, mert nem volt hatása, viszont tegnap (28-án) elkezdtem "vérezni", de abszolút nem ugyanúgy, ahogy alapvetően szoktam. Azt olvastam, hogy lehet a nagy hormonmennyiségtől is, de lehet terhességtől is ez a rózsaszín pecsételés. Szerintetek?

2020. okt. 28. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyjából egy hete volt az aktus, még nem tapasztalhatnál terhességi tüneteket akkor sem, ha nem hatott volna a tabletta.

Ez egy nagy hormonlöket, ami mindenkire máshogy hat, így sajnos bármilyen tünet "normális" utána. Ez még nem utal arra, hogy terhes vagy.

2020. okt. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ún. beágyazódási vérzés nem egy hét múlva jelentkezik. Ha időben bevetted az esemény utánit és fel is szívódott (ld. nem ment a hasad) akkor nem vagy terhes. Olyan mint egy hormon-atombomba össze-vissza fog megjönni a ciklusod a legkülönfélébb formában (barnázástól az "ömlik"-ig) az elkövetkező időszakban. Nem jó, de ez van, egyfajta ultima ratio még mindig jobb mint a nem kívánt terhesség elve alapján.
2020. okt. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!