Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex -et szabad Lorell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex -et szabad Lorell fogamzásgátlóval együtt használni, hogy biztos legyen a védelem?

Figyelt kérdés

2020. okt. 29. 07:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze
2020. okt. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Felesleges. A fogamzásgátló, ha helyesen szeded, nem jön ki (hányás,hasmenés) formájában és rendesen fel is tud szívódni, akkor nagyon magas védekező hatásfoka van.


1. nincs peteérésed, nem tud megtermékenyítődni az ivarsejt.

2. megsűrűsödik valami folyadék, pontosan nem tudom hol, olvass utána, ami nem engedi a hímivarsejteket "behatolni"

3. Ráadásul, ha az első kettő véletlen nem történne meg, elvékonyítja a méhnyálkahártyád, és ha végül meg is termékenyül egy petesejted 0,001%, akkor se tud megtapadni a kis sejtecske.


Érted?:D


Felesleges tolni mindent magadba.

2020. okt. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Az a legbiztosabb, ha nem szexelsz..

Vagy beszeld at az orvossal es a ferjeddel.


Ha egyejszakakban gondolkodsz az bizony nagy gaz...

2020. nov. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2 miert lettem lepontozva mikor tenyeket irtam le?😂
2020. nov. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!