Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire normális fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális fogamzásgátló tabletta első szedésénél?

Figyelt kérdés
Először szedek fogamzásgátlót amit a nőgyógyászom írt fel nekem egészségügyi probléma miatt. Aznap kezdtem el szedni amikor megjött (2 napja), és az a furcsa hogy szinte semmi vér nem jött azóta, sőt kb már úgy néz ki mintha már el is akarna múlni. Ez mennyire normális? Aggódom eléggé :/

2020. okt. 30. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Mióta szedem, azóta nekem is enyhébb a vérzés.
2020. okt. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Sőt, az első hónapokban a köztes vérzés is normális, erre is készülj fel.
2020. okt. 31. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális no para lehet hogy hónap közben vérezgetsz majd de az is teljeaen megszokott
2020. nov. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az elso harom honapban kis túlzással barmi normalis a fogamzásgátló szedése alatt.

Teljesen be kavar a hormonhaztartasodba, leállítja a menstruaciod is es csak megvonásos verzesed lesz, ami altalaban sokkal kevesebb es enyhébb, hiszen vannak mar olyan tabik is, amitol 3 havonta verzel csak. Nincs olyan sok cucc aminek tisztulnia kene, mert nincs ovulacio stb.

2020. nov. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!