Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nuvaring hüvelygyűrű,mint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nuvaring hüvelygyűrű,mint fogamzásgátló. Kinek milyen tapasztalatai vannak vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés

11.03-án heyeztem fel az első gyűrűt a menstruációm eső napján.Pár napja azonban alhasi fájdalmaim vannak,ill. barnás folyásom is van,amit nem említett a nőgyógyászom,de most megkérdezném a tapasztaltabbaktól, hogy ez mennyire vehető normálisnak? Mióta fent van a gyűrű nem kívánom a szexet sem (ami rám korábban egyáltalán nem volt jellemző) és elég kellemetlenül érzem magam ezek miatt.Mivel én soha nem szedtem fog.gátlót nem vagyok tisztába ezekkel, ANNAK ELLENÉRE HOGY RENDSZERESEN JÁROK nőgyógyászhoz,de úgy érzem nem tájékoztatott elég részletesen ezzel kapcsolatosan. Még egy kérdésem lenne ezzel kapcsolatosan...igen tudok olvasni és értelmezni is a dolgokat,hogy FOGAMZÁSGÁTLÓ de akkor ez azt takarja hogy a párom belém élvezhet? Nem szeretnénk még babát, ezért is szeretném ezt a témát ilyen alaposan körbejárni. Köszönöm a válaszokat!

20/l



2020. nov. 13. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem csak rossz tapasztalatom van.

Én fogamzásgátlásra szedtem szóval igen beléd élvezhet.

Én szédültem és fájt a hasam.Illetve szintén nagyon csökkent a libidóm.

Én 1 hónap után inkább nem használtam tovább mert hangulatingadozásaim is lettek.

2020. nov. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

Egy év után hagytam abba. Éreztem a gyűrűt kerékpározásnál.

A félidő után rendszeresen megváltoztatta a hüvelyem pH-ját, mensesig küzdöttem vele.

Amúgy biztonságosnak gondolom. Nem igazán lehet elfelejteni.

Bár ennyi idő alatt 2x is fehúztam a wc-n összefogva a zsepikkel.

Én nem pecsételtem egyszer sem, de nem ritka az első hónapokban.

Szerintem a libidómnak viszont odacsapott. Mióta nincs fent állandóan kívánom.

2020. nov. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hugomnak miómája lett tőle. Műtötték is vele.
2020. nov. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A párod beléd élvezhet, elméletileg magasabb hatásfokkal bír mint a szájon át szedhető fogamzásgátlók.

Én használtam anno másfél évig, engem szex közben zavart, de napi 3 órára kivehető, szóval én addig kivettem (egy órára max), más semmi mellékhatása nem volt (már ha ezt annak lehet nevezni).

Egyébként engem sem tájékoztattak semmiről (később tablettára váltottam, ott sem kaptam semmi infót), elolvastam a betegtájékoztatót és ennyi. Abban benne van minden.

2020. nov. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kb.10 éve használom, meg vagyok vele elégedve.
2020. nov. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!