Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van itt olyan lány, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány, aki alkalmi kapcsolat miatt kezdett el fogamzásgátló tablettát szedni? Azért kérdezem, mert sokan mondják, hogy azt csak inkább komoly kapcsolatban szokás, míg alkalmiban gumival.

Figyelt kérdés

2020. nov. 16. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

olyat ismerek, aki rendszeresen szedte, s alkalmiakba is belement.A betegségek miatt inkább gumi, ha tartós, akkor meg lehet a bizalom, hogy na csak gumi...


43/F

2020. nov. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én most pont így vagyok vele.
2020. nov. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsolatban (ideális esetben) egyik fél sem kefélget mással, így ha eddig nem volt nemi betegségük, nem fognak elkapni semmit. Alkalminál meg nincs komolyan véve, szóval jobb elővigyázatosnak lenni
2020. nov. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én fogamzásgátlót szedek. Szinte minden hétvégén màs pasim van, van hogy egyidőben több. Nagyjàból a fele húz gumit, de orálhoz egyik sem. Még nem kaptam el semmit.
2020. nov. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!