Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha ovuláció után 2-3 nappal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ovuláció után 2-3 nappal vettem be a 72 órás tablettát akkor kevesebb esély van a terhességre?

Figyelt kérdés

Kiszakadt az óvszer a ciklusom 18. napján.

Az utóbbi hónapokban 29-30 napra jött meg a menstruációm.

Ezért gondolom, hogy nagy eséllyel ovuláció után voltam elvileg 2-3 nappal.

A gyógyszert a baleset után már három órával sikerült bevenni.


2020. nov. 17. 00:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szóval bevetted a 72 órás tabit 3 órával a baleset után és nem tudod hogy használni fog e? Vagy nem értem a kérdést hogy mit nem tudsz. A 3 óra benne van e a 72 -ben? Ööö igen!

Szóval ha bízol a tabiban akkor nem leszel terhes. Ha nem akkor is baromi minimális az esélye hogy tabletta után terhes maradj.

2020. nov. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha megtörtént az ovuláció, akkor már semmit nem ér a tabletta. Az esemény utáni az ovulációt tolja ki pár nappal. Így csupán tényleg abban kell reménykedned, hogy tényleg eltelt már 2-3 nap az ovutól, vagy még pont nem volt meg...
2020. nov. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még annyival kiegészíteném, hogy egyáltalán nem biztos, hogy a menstruációd előtt 14 nappal van ovulációd, mert lehet az akár 16 nap is, de 10 is.
2020. nov. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!