Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem szedem tovább a fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szedem tovább a fogamzásgátlót és nem érdekli?

Figyelt kérdés
Eddig én fizettem, minden bajom volt tőle hiába próbáltam többfélét azért, mert ő nem hajlandó gumit húzni. Annyi volt a válasza “ez szomorú”. Ő azt várja hogy majd megszakításosan fogunk akkor szexelni, amibe nem fogok belemenni, meg majd otthon kiveri magának én meg ittmaradok kancásan. Jogos ha felháborít hogy Ő elrendezi magának énmeg vágyom az Ő testére mégsem érdekli?

2020. nov. 17. 09:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond, hogy te azt hiszed, hogy az átlagember tud számolni.
2020. nov. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Ezt mar egyszer megkerdezted, meg hanyszor akarod ?
2020. nov. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

"kancásan"

Fúj, elment a kedvem a szextől egy hétre minimum.

2020. nov. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#9-es, igen nagy tévedéseket hordtál össze, látszik, hogy halvány lövésed sincs a témához, persze azt pontosan tudod, hogy a pasiját le kell cserélni! Röhej.


Tehát: a női ivarsejt a tüszőrepedést követő max. 24 órában termékeny, a férfi ivarsejt pedig 48, nagyon kivételes esetekben akár 72 óráig is életképes. Az Ogino-Knaus módszer szerint egy hétig tilos az óvszer nélküli közösülés. Az igaz, hogy odafigyelést igényel, hőmérőzéssel sem árthat kiegészíteni, de a módszer működik!

2020. nov. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
55%
szakits vele mert a palid egy s.ggfej, aki konkretan maszturbalni hasznal teged
2020. nov. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
68%
Védekezz kézzel-lábbal! Mindjárt meggondolja magát, hogy ez így nem buli neki se. :-))
2020. nov. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem vegyél egy vibrátort, és keress egy normális fiút, olyat,aki nem tojik a fejedre...
2020. nov. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!