Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes ha...?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes ha...?

Figyelt kérdés
6 nappal ezelőtt lefeküdtünk a párommal és a végén annyit mondott hogy elszakadt az óvszer de időbe kivette mert érezte de másnap este tusolás közbe megtaláltam magamban az óvszer legvégét, 2 hónapja szedem a fogamzásgátlót (Jangee)rendesen de megijedtem ezért szerda,csütörtök, péntek kettő szemet vettem be, azóta semmi. Ma, kedden vettem be egy szemet hátha reagál a szervezetem. Idegeskedjek vagy felesleges?

2020. nov. 17. 19:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
nem kell idegeskedni, ha nagyon akarsz vegyél be esemény utánit, és csinálj tesztet
2020. nov. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
fogamzásgátló+óvszer! szerinted? Tuti nem vagy az! Majd ha megjön megnyugszol, ne idegeskedj!
2020. nov. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mégis hogy tud így elszakadni óvszer hogy megtalálod magadban a darabjait? Fogak vannak a pinádban vagy mi?
2020. nov. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

"kettő szemet vettem be" na ez pont az, amit nem szabad csinálni. Ennél több eszed lehetne...


Ha elszakadt, akkor igen, lehetsz terhes, mert már az előváladék benned van.

2020. nov. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

SOHA TÖBBET NE VEGYÉL BE DUPLA ADAG FOGAMZÁSGÁTLÓT!

Ember.....

Fogamzásgátló rendes szedése mellett 0,001% esélyed van a terhességre. Értem, dícsérendő, hogy felelősen szeretnél védekezni, de kérlek ne ilyen meggondolatlanul.

Borzasztó, mit tehetett benned a kétszeri adag bogyó most.

2020. nov. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

1-es, 6 nappal később minek esemény utáni?


Főleg ekkora baromság után, hogy kettessével szedte a gyógyszert. Édes istenem...

2020. nov. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszer tájékoztatóját nem olvastad? Le van írva hogy duplán ne szedd be, vagy nem tudsz olvasni? Uram atyám. Minek szedsz be valamit,amiről nyilván fogalmad sincs hogy mit csinál a testedben
2020. nov. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Tehát: 2 hónapja szedsz fogamzásgátlót, a pasidon gumi volt (oké, elszakadt) és el se ment benned. Ha te emellet parázol a terhességtől, akkor nektek nem kéne szexelni, mert az az egyetlen 100%-os védekezés.


Komolyan, ha szeded a fogamzásgátlót, akkor minek a gumi? Rendesen szedett fogamzásgátló mellett szinte lehetetlen teherbe esni, még ha naponta háromszor is megy el benned a párod. Ha már hormont szedsz, legalább értelme lenne!


Az, ahol fogamzásgátló mellett lett valaki terhes, általában nem szedte rendesen.

2020. nov. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ettől is lehetsz terhes de 0,001% az esélye

vegyél tesztet, hogy megnyugtasd magad.

2020. nov. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"szerda,csütörtök, péntek kettő szemet vettem be, azóta semmi. Ma, kedden vettem be egy szemet hátha reagál a szervezetem."


Ezt kifejthetnéd bővebben, mert nem értjük. Csak szombaton, vasárnap és hétfőn nem is vettél be tablettát? Csak akkor szeded, amikor éppen félsz, hogy terhes lehetsz?


Tudod, nem véletlenül vannak feltüntetve a napok a csomagoláson. A fogamzásgátló tablettát úgy csinálták, hogy még a legostobábbaknak is sikerüljön megjegyezni. Minden nap beveszel egyet. Ha így teszel, nem leszel terhes, máshogy viszont lehetsz, és a szervezetednek is ártasz. Ha óvszerrel védekeztek és mellette ráadásul összevissza szeded a tablettát, akkor feleslegesen mérgezed magadat vele, mert úgysem véd.

2020. nov. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!