Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes ha...?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes ha...?

Figyelt kérdés
6 nappal ezelőtt lefeküdtünk a párommal és a végén annyit mondott hogy elszakadt az óvszer de időbe kivette mert érezte de másnap este tusolás közbe megtaláltam magamban az óvszer legvégét, 2 hónapja szedem a fogamzásgátlót (Jangee)rendesen de megijedtem ezért szerda,csütörtök, péntek kettő szemet vettem be, azóta semmi. Ma, kedden vettem be egy szemet hátha reagál a szervezetem. Idegeskedjek vagy felesleges?

2020. nov. 17. 19:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
2 hónapig mindennap 1 szemet vettem be nem csak szerda, csütörtök, péntek és a 3. napra szokott megjönni a menzeszem, főként ezen aggódom hogy eltelt 6 nap és nem jött meg azóta.
2020. nov. 18. 12:38
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel összevissza két szemet vettél be. Ezt nyilván nem tudja követni a szervezeted. Ez hormon tartalmú tabletta. Ha beveszed az hatással van a szervezetedre,emiatt nem szabad ezt csinálni, de ez le vab írva minden tájékoztatóban.
2020. nov. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet.
2020. nov. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem jött meg mert duplázva az adagot telenyomtad magad hormonnal, gratulálok nagy hülyeség volt


Mellesleg gyógyszer mellett beléd mehet nem lesz para már ha normálisan szeded

2020. nov. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!