Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Orális szex síkosított óvszerrel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális szex síkosított óvszerrel?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki van esélyem egy csajnál aki állítólag elég jó az orális szexben. Elég könnyűvérű ezért mindenképp óvszert szeretnék használni. Én csak az ujjamat meg a "célszerszámot" tervezem használni.

Csak síkosított óvszert kaptam. Vidéken lakom, nincs másik bolt a közelben ahova elugorhatnék.

Rossz íze van a síkosított óvszernek? Használhatom?



2020. nov. 19. 15:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Asszem szilikonolajjal van síkosítva a cucc.
2020. nov. 19. 15:20
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad van. Ha hazaértem megkóstolom. Az előbb én is erre gondoltam, csak rájöttem hogy nem a munkahelyen kéne óvszert kóstolnom. XD
2020. nov. 19. 15:27
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Segítek: az összes óvszernek borzalmas az íze, az ízesítettnek meg pláne. S igen vannak STD-k amik orális úton is terjedhetnek, de nagyságrendekkel kevesebb mint ami aktus útján is. Szóval döntsd el mit akarsz, vagy menni és dugni és óvszer nélkül az orál, vagy nem. Amúgy megoldhatod úgy is hogy te nyalsz és utána gumi fel. Egy valamit ne tegyél: óvszer nélkül ne dugd (alkalmiban amúgy sem).
2020. nov. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megvolt a csaj. Nem ugy tunt hogy zavarja az ovszer ize, bar nagyreszt szexeltunk. En orulok hogy nem erintkeztunk gumi nelkul. Nem HIV-om ki magam ellen a sorsot. :-)
2020. nov. 20. 13:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként ha jó ízt szeretnél akkor a Durexnek van ízesített gumija és síkosítója is
2021. jan. 3. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!