Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedett valaki JANGEE vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedett valaki JANGEE vagy LEVARONEE fogamzásgátló tablettát esetleg LADEERING hüvelygyűrűt? Mik a tapasztalatok? Írjatok le mindent kérlek, jót s rosszat.

Figyelt kérdés

Nőgyógyászom ezeket ajánlotta fogamzásgátlásra. Őszinte leszek, egyik sem tetszik a brutális mellékhatások miatt.

Gondolom megkérdezem kinek mi a tapasztalata ezekkel?

Nem ez alapján fogok dönteni, csak érdeklődök.



2020. nov. 26. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én Jangeet szedek már több mint fél éve. Én nagyon szeretem. Mensikor már nem görcsölök brutális és mint fogamzásgátló is jól működik.


Az első 3 hónapban míg hozzászoktam addig fájtak a melleim de azóta teljesen elmúlt, nekem nincsen mellékhatása.


Ha esetleg elkezded szedni és észreveszel valami szokatlant magadon a 3 levél után akkor szólsz a nőgyógyásznak és felír más fajtát, addig kell keresni amíg nem találsz olyat amitől nem tapasztalsz mellékhatásokat.

2020. nov. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, de a hormonháztartást felborítja rendesen mindegyik, de jó, hogy mellékhatások nincsenek nálad. Köszi a választ!
2020. nov. 26. 18:13
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Nekem pont, hogy rendezte a hormonjaim. Rendszeres és tű pontos és kisfájdalommal jár a mensizés mióta szedem.

Nincsen tele a fejem pattanásokkal.


Engem rendbe tett hormonügyileg.


#1 voltam

2020. nov. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jangeet szedtem, de folyamatosan rosszul voltam tőle. Látod, nem vagyunk egyformák. Ezek a tabletták mindenkire különbözően hatnak, tehát ne abból vonj le következtetéseket, hogy másnak lett-e baja tőle.
2020. nov. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, sajnálom, hogy nem vált be. Igen, írtam, hogy nem ez alapján fogok. Nem szimpatikus az egész módszer ahogy van, csak kiváncsi vagyok.
2020. nov. 26. 19:22
 6/6 anonim válasza:

Szia, én jangeet szedtem közel 4évig, eleinte nagyon jó volt, nekem is óramű pontos lett a mensim,(tudom, a megvonásos vérzés nem ugyan az) nem görcsöltem, az arcom nem volt tiszta pattanás, és végre mérsékelt lett a menstruációm. (Nekem előtte nagyon sok gondom volt vele).

Viszont, az utóbbi egy évben nagyon szenvedtem vele, amúgy is idén tartottam volna szünetet, ezt meg is beszéltem a nőgyógyásszal, de nem vártam meg a konzultációt, leraktam, mert minden nap olyan hányingerem lett a gyógyszer után az utóbbi időben, hogy az valami borzalmas volt. Nagyon elromlott tőle a közérzetem. Most már lassan fél éve nem szedem, viszont nekem az első 3évben tényleg nagyon jó volt, csak az utóbbi egy évben “szivatott meg”. Mindenki máshogy reagál rá, de ha nagyon tartasz tőle, akkor talán jobb ha inkább máshogy védekeztek😕

2020. nov. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!