Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elég rossz dolog történt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég rossz dolog történt velem! Úgy voltam együtt egy sráccal hogy én nem akartam. Ha értitek mire gondolok! Így magától érttődik hogy nem volt védekezés. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Akkor múlt el a mensesem, az utolsó nap volt még véreztem is kicsit. De nem is volt bennem sokáig mert sikerült leverekedem magamról. De félek hogy terhes lehetek. Ez előfordulhat?

És még azt szeretném megkérdezni ha veletek ilyen fordulna elő rendőréghez fordulnátok ? Mert engem megfenyegetett hogy ne mondjam el senkinek !


2010. aug. 11. 20:11
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%

Sajnos még ilyenkor is megvan az esély rá, hogy terhes legyél, bár nem sok.

Szerintem jelentsd fel!

2010. aug. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
igen rendőrséghez fordulnék, mert ha veled megtette, akkor mással is megteszi. szóval a többi lány érdekében tessék szólni a rendőrségnek. amúgy meg egy 72 órás tabletta nem ártana, a biztonság kedvéért, s egy nőgyógyászati vizsgálat se, mert nem tudhatod, h a nem kívánt közösülés milyen következményekkel jár(nemi betegség, hüvely felsértése, stb.) szóval nem tudom hány éves vagy de talán anyukáddal ha megbeszélnéd, akkor ő elkísérne egy ügyeletre, ahol megvizsgálnak. én fontosnak tartanám, a te egészséged szempontjából. amúgymeg sajnálom, tegyél feljelentést, a többi gyanútlan lány érdekében
2010. aug. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%

Kicsi esély van rá, de ha jól veszem ki a szavaidból nem élvezett beléd (persze még ettől is lehetsz terhes), de így még kisebb az esélye.

Egy ismerősöd volt? Hány éves vagy? A szüleimnek mondanám el elősször....

2010. aug. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok. Nem mertem elmondani még, mert félek hogy apukám hülyeséget csinálna. Igen egy ismerősöm volt akiről sose gondoltam volna hogy képes ilyenre. De megteszem a feljelentést! Megérdemli! Nem kívánom ezt másnak!! Amúgy nem ment el bennem ! "Szerencsére"
2010. aug. 11. 20:22
 5/18 anonim válasza:
100%

Keress fel egy nőgyógyászt biztos, ami biztos alapon.

Drukkolok, hogy ne legyen baj!

2010. aug. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha akarod a szart is kiverjük belőle, hogy tudja, hogy mit tett, meg hogy kivel fenyegetőzzön.


Vagy lerakjuk valami gyűrűs kútba pár napra, lehetőleg valami döglött állattal. Ez sem rossz ötlet. Az ilyennek pusztulnia kell.


27/F

2010. aug. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Az ilyennek a farkát le kellene vágni. Mindenképp jelentsd fel! Mással is megteszi, ha lesz rá módja. Egyébként az előváladék is tartalmaz életképes spermiumokat, de ha nem volt sokáig benned, akkor persze jóval kisebb az esélye ennek, de bejelentkezhetsz egy nőgyógyászhoz is, hogy megnyugtasd magad. Legközelebb legyen nálad egy gázspray legalább, bár ezek után én már simán magamnál hordanék egy bicskát vagy kést :(
2010. aug. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
36%

Elmesélnéd,hogy egy darab fiú,egy darab lányt,hogy tud megerőszakolni,ha nincs kés vagy pisztoly a kezében???

Mért én a torkát ketté harapnám.

2010. aug. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
20:33-as. Tök egyszerűen. Pl. a pasi 200 kiló, a lány meg 40.
2010. aug. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Thai Boxos a srác nem sok esélyem volt ellene :S Kicsit jobb a fizkuma mint az enyém... de ez lényegtelen megtörtént ami megtörtént mostmár rájöttem hogy senkiben sem lehet bízni még abban sem akir aeanyosnak gondolunk...
2010. aug. 11. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!