Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek a párom drasztikusa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a párom drasztikusan fogyott a fogamzásgátlótól?

Figyelt kérdés

Aggódom a jegyesemért. Júliusban kezdte el a hüvelygyűrű használatát, azóta 11 kg-ot fogyott.


Korábban óvszerrel veszekedtünk, de háromszori kiszakadás után váltani akartunk.


Itthonról dolgozik home officeban, ezért kényelmes bő itthoni ruhákat hord. Bár mondogatta, hogy szerinte fogyott, de én nem érzékeltem drasztikusnak.

Tegnap amikor feszülős ruhát vett fel, akkor vettem észre, hogy eláll tőle (korábban szinte lecsattant). Rá állt a mérlegre és ledöbbentem férfiként megijjedtem.


Átbeszéltük és az étvágya esett vissza, más életmódbeli változás nem történt. Így egyértelmű, hogy a fogamzásgátló miatt van.


Mit tanácsoltok?


Előre is köszönöm a választ



2020. dec. 25. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Írd be az értékeit BMI kalkulátorba, ha aszerint nem sovány, vagy csak picit az, nem kell még semmit tenni.

Máskülönben olvasd el a betegtájékoztatót, hogy étvágyvesztés lehetséges mellékhatás-e; ha igen, váltsatok másik fogamzásgátlóra, vagy álljatok le vele teljesen (számos, ennél sokkal durvább mellékhatása lehet!).

A gumi kiszakadása esetén lehet másik márkát keresni, valamelyik direkt kicsit vastagabb, hogy ez ne fordulhasson elő. Illetve figyelj oda, hogy ne legyen öreg.

2020. dec. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A fogamzásgátló nem csökkenti az étvágyat, inkább növeli.

Könnyen lehet, hogy a pajzsmirigyét teszi tönkre neki is, akár csak nekem. Érdemes lenne kivizsgáltatni, hogy nincs-e káros hatással rá a cucc

2020. dec. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány cm és hány kg? Lehet nem is olyan vészes, csak drasztikusnak látszik
2020. dec. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hova fordulhatnénk kivizsgálás céljából? Amúgy a hüvelygyűrű helyileg szívodik fel, ekkor is érinti a pajzsmirigyet?


175 cm és 61 kg. Tehát nem sovány, de tény, hogy vékony

2020. dec. 25. 23:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Szex kozben nem vetted eszre csak ruhan???
2020. dec. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ha mindennap látsz és érintesz valakit akkor nem tűnik el. Tipikus férfi vagyok aki nem vesz észre ilyesmiket könnyedén


Amúgy több óvszert kiprobáltunk és 3 különböző szakadt ki. Így egyértelmű volt, hogy el kell vetni

2020. dec. 26. 21:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha ennyire szakadnak az óvszerek akkor vagy rossz helyről veszitek vagy nem tudjátok használni.

A párod teljesen jó súlyban van még, de én azért elmennék ezzel dokihoz.

2021. jan. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A párom gyorsan szárazzá válik, így a surlodás miatt szakadtak ki (érdekes óvszer nélkül nincs nedvesedési probléma). Biztosan lelki eredetű

A sikosítok pedig irritálták.

2021. jan. 28. 10:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!