Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetseges hogy nem hasznal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetseges hogy nem hasznal az escapella esemeny utani tabletta?

Figyelt kérdés
Lassan ket hete hogy egyutt voltunk a parommal es kilyukadt a gumiovszer a vegen vettuk eszre es teljesen elment bennem masnap elmentem az orvoshoz es 17 oran belul be is vettem az esemeny utani tablettat tegnap kellett volna megjonnie de csak feher folyasom van

2021. jan. 3. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Nagy eséllyel terhes vagy. Nem 100%-os a tabletta sem
2021. jan. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat az nagyon jo akkor..:/
2021. jan. 3. 18:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tabletta akkora adag hormon, hogy kb semmi esély a terhességre. A testednek ez egy hatalmas sokk volt, és valószínűleg most kicsit szétesett a ciklusod, egy most pár hónap kell, hogy helyreálljon. (Nem hiába maximum kettő tabletta vehető be évente, nagyon rosszat tesz a női szervezetnek)
2021. jan. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vegyel terhessegi tesztet, hogy ne idegeskedj. A Clearblue szinte tokeletesen megbizhato. Az Escapelle-nel nagyobb szazalekban.
2021. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos mivel meg sosem szedtem ilyen esemeny utanit az orvosom irta fel igy fogalmam sem volt melyik a jobb..nagyon remelem hogy a hormonok miatt van ez csak..:/
2021. jan. 4. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!