Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez tényleg megakadályozza a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg megakadályozza a terhességet?

Figyelt kérdés

Parázol hogy a barátomtól terhes vagyok, és haverja mondta hogy egy fél pohár citrom és fél pohár tej egybekeverve ha megiszom nem leszek az

és hogy akár a barátom akár izomból belém mehet, ha ezt megiszom szex után akkor se leszek az (persze ezzel nem kisérleteznénk)

Ez tényleg így van? Soha nem hallottam erről

Ha igen ez min alapul hogy megakadályozza?

Én ebben nem annyira hiszek, normális válaszokat várok.


2021. jan. 5. 01:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én se hallottam még erről, de minek kísérleteznél? Nőgyógyászhoz elmenni ilyen problémával se szégyen, és Ő legalább tutibiztosan megmondja, sőt, ha nem akarod hogy kiderüljön, megkérheted rá, az orvosi titoktartás miatt amúgyis köteles hallgatni róla más előtt!

Vagy ha a helyzet miatt éppen nem opció a nőgyógyász, akkor legalább vegyél a patikában egy terhességi tesztet!

2021. jan. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Evezredek ota emberek milliardjai nem kerultek ennek az ertekes tudasnak a birtokaba. Es lam, Pista megmondta a frankot! Szerencses ember vagy, hogy ilyen bolcs tudasba avattak bele.

Ugye csak troll?

2021. jan. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Ilyen baratok melett ellenseg sem kell.

Hatekonynak hatekony lehet,csak nem fogamzasgatlasra, hanem max hashajtokent.

2021. jan. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Ez a keverék aludttejet eredményez, de durvát, ehetetlent. Egy liter tejhez egy mokkáskanál citromlevet keversz, az is azonnal kicsapja, így főzzük belőle házilag a túrót.

Lehet, hogy véd a terhesség ellen, mert ha azt az 1:1-es keveréket megiszod, kiszaladsz a világból, nem lesz kedved a szexhez.

2021. jan. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Haha. Neked szerintem nem kéne szexelned
2021. jan. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Ekkora baromságot is régen hallottam már. Én aszalt szilvát dugok az ánuszomba és attól nem leszek terhes. Vagy mégis? Áh, a bölcs barátok biztos tudják....
2021. jan. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem lenne egyszerűbb,ha felelősségteljesen védekeznétek? akkor talán nem kéne aggódnod meg ilyen idióta ötleteken agyalni
2021. jan. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!