Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire jó a pharmatex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó a pharmatex?

Figyelt kérdés
Sziasztok érdeklődnék kinek mi a véleménye a pharmatex tablettárol kuprol? Szeretném kipróbálni mivel eddig mindig ki szállt párom szex végén és ki verte magának természetesen meg várta még én elélvezek de most már szeretném ha belém élveznek úgy istenigazán tegnap zuhanyoztunk és ki verte de segítettem én is neki erre úgy be izgultam hogy hogy este megint kivertem neki ő meg a kezével izgatott de most már szeretném ha ez nem így lenne. Légyszi írjatok véleményt a pharmatexről heti 2x szoktunk szexelni neki ennyi az igénye de akkor bele adunk mindent még ki is nyak ha úgy van.
2021. jan. 11. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
2 év a szeretőmmel, semmi baj nem történt!
2021. jan. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom a hoxa fórumát. Vannak ott finomságok:D
2021. jan. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1/2 anonim köszönöm.🙂
2021. jan. 11. 17:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Pocsék az íze (előtte nyaljon ki, ha akar), betevés után meg várni kell min 10 percet, hogy feloldódjon.

Engem csípett és a partneremet is.

2021. jan. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4/4 köszönöm neked is igen ki szokott nyalni. Köszi a tanácsot.🙂
2021. jan. 11. 21:31
 6/7 A kérdező kommentje:
Vagyis 4/5 köszönöm bocsi elírtam a számot🙂
2021. jan. 11. 21:32
 7/7 anonim ***** válasza:

11 éve így védekezünk a férjemmel, semmi probléma. :) Több barátnőm is évek óta használja, nekik van gyerekük, de akkor lettek terhesek amikor akartak és nem használták.

A használati útmutató nem dísznek van, be kell tartani minden!!! pontot és nincs baj.

2021. jan. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!