Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit gondoltok a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a fogamzásgátló gyógyszerről?

Figyelt kérdés

Elkezdem gondolkodni több ok miatt is, hogy fogamzásgátló gyógyszert szedjek. Mégpedig amiatt, hogy kiegyensúlyozottabb a nemi életem, illetve „jobb lenne a másikat érezni” már egy komoly kapcsolatban. Nos első körben a gyógyszer jutott eszembe, de tartok tőle, hogy meghízok vagy egyéb mellékhatása lesz. Néztem az injekciót, de nem biztos, hogy abban tudnék bízni. A spirál nem tudom mennyire kényelmes és megbízható. Illetve a gyűrű pedig nem olyan szimpatikus.

Óvszerrel védekezünk a mai napig. 🙂 A menstruációm nagyjából pontos (32-35. napos ciklusok), viszont elég fájdalmasak, főleg az első két nap. Az első két napot nem tudom gyógyszer nélkül eltölteni általában.

Gyereket egyelőre nem szeretnék még 2 év múlva minimum.


Tapasztalatok, érvek és ellenérvek is érdekelnek! Köszönöm! 😇😊



2021. jan. 13. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Én inkább húzok gumit.

Nagyságrendekkel kevesebb macera, elég az aktus előtt gondolni rá, biztonságos, nincsenek kínzó mellékhatások, és a legfőbb: nem terheli meg annak a szervezetét, akit mindennél jobban szeretek.

F

2021. jan. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tabi vagy gyűrű?
2021. jan. 13. 15:42
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Én is az óvszert preferálom, komoly kapcsoltban is. Hasonló okokból, mint az első válaszoló.


27F

2021. jan. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Párom is így áll ehhez, hogy ne mérgezzem magamat
2021. jan. 13. 15:44
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Jó pár ilyen kérdés van kint az oldalon. Szerintem érdemesebb visszakeresni mint aktuális válaszokra kérdezni rá.

Én pl. volt olyan fogamzásgátló-tapasztalatok kérdés amihez írtam egy hatalmas szöveget és azt mégegyszer nem írnám le.

2021. jan. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Nekem semmi bajom a tablettával. Folyton petefészek cisztám volt hónapokig nem volt menstruációm így nekem jó a bogyó. A kis fájdalmam is elmúlt. Exemmel is 4 évig szedtem akkor sem volt baj nem híztam és nem volt semmi. Most sincs semmi gond én jobban szeretem.
2021. jan. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne pontozzatok le oké? csak a saját tapasztalaimat írom ezért nem kell rögtön le pontozni


Nekem a tabletta vált be van akinek szörnyű mellékhatásokat okoz, nekem meg semmit, sőt enyhítette a menstruációs görcseimet is és attól sem kell már félnem hogy a boltban kezd el szivárogni 😅, szóval gondolom érthető miért prefelálom

2021. jan. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Spiralom van, nem erzem es terhes se lettem
2021. jan. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én sosem szednék. 2 pasim volt eddig. Az elso őrült volna neki, de nem erőltette. 6honapos kapcsolat volt tele megcsalással, szoval jo, hogy nem mentem bele... A masodik kozolte, hogy szedhetek barmit o gumit húz, mert egészségesebb mindenkinek, nem akar mergezni, ha van valami bajom, nem játszunk Ping pong labda effektust, kicsit kontroll mániás is, latja ha szakad a gumi, a tabit nem tudja ellenorizni, hogy jol szivodik-e fel. Szinten egy fel éves kapcsolat. Pont most vagyunk szakítás kozben, de meg neha osszefekszunk.

Későbbiekben sem tervezek tabizni, persze sok ember isteniti, es orulok, ha valakinek beválik.

2021. jan. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!