Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellett kevesebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellett kevesebb vérzés aggodalomra adhat okot?

Figyelt kérdés

Kedves mindenki!


Szeretnék (normális) tanácsot kérni. Nyár közepe óta szedek fogamzásgátlót, és eleinte semmi problémám nem volt vele, a 3.-4. gyógyszermentes napon jött meg a megvonásos vérzésem (előtte nagyon össze-vissza jött meg, rengeteg vér, fájdalom, stb). Ekkor nem éltem nemi életet, azonban ez ősszel megváltozott. Az előző hónapban csak egy napos vérzésem volt, plusz két nap "vérezgetés", előtte egész nap fájt a hasam. Most viszont nincs hasfájás, és még vér sem. Néhány helyen azt olvastam, hogy a fogamzásgátlótól idővel teljesen megszűnhet a vérzés, de ennyi idő után ez lehetséges? Azért jönne kevesebb vér, mert lassan abba fog maradni, vagy ez a terhesség jele? A tablettát sosem felejtettem el bevenni ugyanabban az időpontban minden nap, más gyógyszert nem szedtem mellé és mindent betartottam, amit a nőgyógyászom mondott, így elméletileg nem lehet terhesség, mégis aggódom egy kicsit. Mit gondoltok? Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. jan. 15. 13:42
 1/3 anonim válasza:
100%

Velem is ugyanez van!

Ès valóban lehet a fogamzásgátló mellèkhatása is,ugyanakkor stressz, felfázás, bármi kihozhatja. Ugyanígy a terhessèg jele is lehet. Èn azt javaslom vegyèl egy tesztet, vagy menj el nődokihoz ő többet tud mondani:)

2021. jan. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Na kiderült már valami?
2021. jan. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már megjött azóta rendesen, nincs semmi baj
2021. jan. 21. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!