Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melbea gold hormonmentes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melbea gold hormonmentes spirálról vélemények?

Figyelt kérdés

Főleg nem szült nőkhöz szólna a kérdésem, akiknek ez a fajta spirál van felhelyezve. Volt bármiféle komplikáció? Erősebb lett a mstreuáció tőle? Mozdult el vagy okozott bármilyen kárt a méhfalatokban?

Mennyire vagytok vele megelégedve?



2021. jan. 18. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Ez engem is nagyon érdekelne! Nőgyógyász kimondottan nem ajánlott spirált. Azt mondta, sok komplikáció adódhat,el is tud mozdulni, és nem ks tudod miért estèl teherbe,mert ezt nem látod mint egy kiszakadt óvszert. Illetve be is tud "nőni" a mèhbe ritka esetben,akkor műteni kell, és mesélte,olyan is volt,akinek műtét után rettentő nehéz volt teherbe esni. De én is szeretnék hormonmentes dolgot,pl rézgyöngy. Párom biztosan èreznè a jelölő szálat sajnos :(. Így kilőve ez és spirál is amúgyis.
2021. jan. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jelzőszálból vágnak, amennyiben érzi párod vagy te együttlét közben.

Én később sem tervezek gyereket, ez már 100%, csak mégse szeretné az ember, ha sérülne a méhfala esetleg vagy más komplikáció lépne fel.

2021. jan. 18. 14:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismerősöm mondta,neki a lehető legrövidebbre vágták és érezte párja. Így le kellett venni :/
2021. jan. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az van, tokeletes
2021. jan. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok: legrovidebbre vagtak, de bizonyos behatolasi szogben erezheto, olyan mint egy hajszal, aki emiatt rinyal, annyit er.
2021. jan. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon fontolgatom, hogy közeljövőben erre váltsunk, amennyiben feltetetem, remélem nekem is pozitív tapasztalataim lesznek vele :)
2021. jan. 18. 20:13
 7/7 OzsiEdy válasza:

Ha netán még aktulális...

Nekem 2 éve van fent, semmi problémam vele, férjemet meg pont nem érdekli a jelzőszál, de nem is figyeli. :D

2023. márc. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!