Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A levél 2. heténel barnás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A levél 2. heténel barnás folyásom van. Normális?

Figyelt kérdés
Mindig ugyanabban az időben, éjfélkor, szoktam bevenni a tablettát. Tegnap este zuhanyzás után jelentkezett a barnás folyás, mára már pecsételés . Normális?
2010. aug. 15. 15:26
 1/5 anonim válasza:
0%
az fos...
2010. aug. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ez tök normális nekem is volt kb másfél hétig de utána már elmúlt.amúgy nekem rá volt írva a tájékoztatóra h lehet mellékhatás.szóval igen normális majd elmúlik.17L
2010. aug. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az normális, ilyen nekem is volt. elmúlt. mit szedsz?

viszont ha egy tanácsot megengedsz, térj át egy másik szedési időpontra. az éjfelet sokkal könnyebb elfelejteni, olyankorra előfordulhat, hogy bealszol, főleg suliidőben, ha buliban vagy, ott is kimehet a fejedből.. stb. én pl mindig este 6 és 8 közt veszem be, szerintem az a legideálisabb. akiket ismerek, főleg ebben az időszakban szedik.

de ez tényleg csak egy tanács akart lenni, akkor szeded, amikor neked a legjobb.

2010. aug. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lindynette 30-at szedek. Azért szedem pont éjfélkor, mert gyomorproblémáim voltak és sokszor ment a hasam. Volt, hogy tabletta bevétele után 1-2 órával. Eleinte 9-kor szedtem. Most ébresztőt állítok, ha már korán megyek aludni. Köszi a válaszokat.
2010. aug. 15. 16:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Értem...

Én sima Lindynettet (20) szedek. most látom, hogy te a 30-ast szeded. fura, hogy emellett is van köztes vérzésed. ezt akkor szokták felírni, ha a L. 20 mellett van (mert amellett elég gyakran van, ami nem is múlik el).

lehet, nem ártana azért megemlíteni az orvosodnak, ha még egyszer előfordul.

2010. aug. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!