Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tabletta után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tabletta után ha gyengébb a menstruáció az utalhat terhességre?

Figyelt kérdés
Tegnap megjött a menstruációm három nappal a várt idő előtt. Élénk piros volt,sok jött és görcsölt is a hasam rendesen,másnap viszont már kevesebb jött. Lehet ez amiatt,mert felborult a hormonháztartásom és a szervezetem megsínylette ? Néha hányingerem is van úgy érzem. Tesztelni fogok,mert nagyon stresszelem magam. Mennyi esély van rá hogy terhes vagyok?

2021. jan. 31. 20:06
 1/4 III. A nagy károly ***** válasza:
67%
a menstruáció minden esetben annak a jele, hogy nem vagy terhes
2021. jan. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindenfélét ír a neten ezzel kapcsolatosan,pl hogy a gyengébb menzesz lehet a tabletta miatt is és a hányinger is,mivel megviselheti a szervezetemet amig ki nem ürül teljesen. Nekem általában ennél kissé erősebb a menzeszem ezért stresszelek.
2021. jan. 31. 20:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az esemény utáni olyan mint egy hormonális atombomba, az csoda hogy nagyjából időben megjött, van akinek hónapokra felborítja a ciklusát. Ezzel együtt nagyon megbízható készítmények (ha időben beveszed). Nem jó, de még mindig a kisebbik rossz (de nem alkalmazható rendszeresen). Csinálj tesztet hogy megnyugtasd magad, de ha időben bevetted akkor 99.99% hogy nem vagy terhes.
2021. jan. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma teszteltem Livsane rózsaszín korai teszttel,ami elvileg a várt menstruáció napjától visszaszámolva 6 nappal is kimutatja már a hCG hormont. Keddre vártam a menzeszem,ami szombaton megjött,ma rendesen piros folyásom van újra.A teszt pedig erős egycsíkos negatív lett első reggeli vizeletből . Vettem még egy tesztet,azon azt írja csak a várt menstruáció utáni napokban mutat eredményt de el fogom végezni kontroll tesztként hamarosan.
2021. febr. 1. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!