Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az esemény utánitól nem jön meg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esemény utánitól nem jön meg?

Figyelt kérdés

A párommal a ciklusom 9. Napján voltunk együtt, a gumi sajnos kiszakadt. Még aznap este, pár órával az incidens után vettem be EllaOne-t. Eközben 3 hónapja néha-néha visszatérő felfázással is küzdök, ami mára már elmúlt, de a hónap folyamán többször előjött. Már 7 napja meg kellett volna hogy jöjjön, két tesztem negatív lett, úgy is éreztem, a várt menstruációm érkezésének hetén hogy meg fog jönni (alhasi görcs, nagy étvágy, T zónában pattanások, hangulatingadozás stb.) de semmi. Ezek a tünetek mára már elmúltak, de nem jött meg.


Tudom, hogy nem szabad idegeskednem, na de mégis mennyi ideig várjak, a tabletta ennyire kicsinált? Vagy terhes lennék?


Ui.: az előző hónapban magamhoz képest szokatlanul kevés, rövid ideig tartó vérzésem volt, szervi probléma is fennállhat?


22/ L



2021. febr. 3. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
Valakinek megjön valakinek nem. Csak a kérdést olvastam el, a többi nem érdekel és nem is fontos. Elvileg ugyanakkor kell megjönnie mint szokott, de késhet is. Nekem kellett a betét, mert fehér bűzös folyásom lett tőle és csípett, marta a méhem.
2021. febr. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az eseményutáni egy hormon-atombomba, eléggé szét tudja trollkodni a ciklust. Van akinek csak 1 hónap "kicsit más", másnak meg fél év mire visszatér a rendes kerékvágásba. (ezzel együtt a kisebbik rossz - még mindig jobb mint a nem kívánt terhesség, vagy a művi megszakítás)
2021. febr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!