Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » NuvaRing használat közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NuvaRing használat közben vérzés gyógyszertől?

Figyelt kérdés

Csak 5 nap múlva kellene kivennem a gyűrűt, de már 2 napja megjött. Nem brutális, csak enyhe vérzés.

Kb. 4 napja a számon kijött egy herpesz, 3 napja elég erős gyógyszert kezdtem el rá szedni. Összefügghet a kettő? Lehet, hogy a gyógyszer miatt jött meg hamarabb?



2021. febr. 5. 04:39
 1/4 anonim válasza:
A tájékoztatóba le van írva, hogy milyen gyógyszerek vannak rá hatással. Ha ez nincs köztük, akkor nem az okozta a vérzést, szimplán közti vérzés ami az első 3 hónapban normális. Ba több ideje használod akkor nem a legjobb jel,menj orvoshoz.
2021. febr. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Izé... nézd meg a herpeszre kapott gyógyszered hatóanyagát, meg hogy a betegtájékoztató mit ír... Amúgy nem valószínű hogy az okozza, az antivirális szerek általában nincsenek hatással a fogamzásgátlókra (az antibaktériumok viszont igen!).
2021. febr. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

4 éve használom, eddig nem történt ilyen. Olvastam a tájékoztatót, abban annyi szerepel, hogy váratlan vérzést okozhat pl. egyéb fertőző betegség. Mivel ez nem túl pontos megfogalmazás, gondoltam, van itt valaki okosabb, aki tudja, hogy ebbe ez is beletartozhat akár, vagy éppen volt már ilyen tapasztalata.

Természetesen fel fogom keresni a nőgyógyászt, csak tájékozódni szerettem volna előtte.

2021. febr. 5. 09:45
 4/4 anonim válasza:
Mindenképp keresd fel, az lesz a legjobb, mivel már régóta használod. (első voltam)
2021. febr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!