Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hasmenés kb 4 órával a tablett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasmenés kb 4 órával a tabletta bevétele után, nincs pót tabletta, 1 héttel később szex más védekezés nélkül?

Figyelt kérdés

Lehet ebből baj?

Nem pótoltam a tablettát (kb 4 órával a bevétel után volt hasmenésem, elég durva, de nem teljesen folyékony állagú). Egy héttel ezután szexeltem úgy, hogy nem használtam más védekezési módot, csak a tablettát, a párom nem élvezett belém. Légyszi, nyugtassatok meg, hogy nem lehetek terhes!



2021. márc. 4. 14:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat, az "elég durva" lehet hogy erős megfogalmazás, meg nem akarom itt részletezni, de a lényeg, hogy nem volt teljesen folyékony állagú, plusz alapból 3 órával a bevétel után kezdtem érezni, hogy valami nem oké, de csak plusz egy óra múlva mentem mosdóba. Nem az a "rohannom kell" típusú hasmenés volt.
2021. márc. 4. 15:01
 2/3 anonim ***** válasza:

Mehet, kb. mintha kihagytál volna 1 db szemet, ennyi még nem okoz gondot (ha a többit rendesen bevetted és fel is szívódott). Nem 1 db tabi fejti ki a védelmet, hanem azok rendszeres - "egymásra épülő" - szedése.

Költői hasonlattal élve, olyan ez mint egy vízigényes növény öntözése, ha kihagysz egy napot nincs gond, ha több napot egymás után akkor elkókad.

2021. márc. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt ideje felszívódni ne aggódj, és nem is vizes hasmenésed volt ami megint egy ok amiért nem kell pótolni é snem kell annyira aggódni, plusz eltelt egy h~t is ami megint ad egy fajta biztonságot és nem is ment el benned, röviden neem nem lehetsz terhes nekem volt hogy a bevétel után volt kicsivel enyhe hasmenésem (ráadásul nem egyszer) és hé itt vagyok gyerek nélkül és nem nem vagyok terhes sem és igen gyakran élek némi életét ahol mással nem védekezünk
2021. márc. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!