Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha én szoptatósaknak való...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én szoptatósaknak való tabit szedek eü. gondokra, és kiszakadt az óvszer az aktus elején, akkor semmi esély a teherbeesésre ugye?

Figyelt kérdés
A tabletta egyfázisú (azthiszem ógy kell mondani) és az óvszer kiszakadt, de nem a hüvelyemben, hanem épp csak a bemenetnél. Előkerült egy fontos téma és amíg beszélgettünk az én hüvelyem és az óvszer is kiszáradt, ezért amikor folytatni próbáltuk, akkor a hüvelybemenetnél visszahajlott és így szakadt ki. Ergó max 2cm-t volt bennem úgy 2 másodpercig. Nem szeretném a tabi mellett eseményutánival roncsolni a hormonháztartásom 😅
2021. márc. 6. 10:07
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ennyi ésszel kommentelni XD Nem szoptatok, csak szopatós anyukáknak való tablettát szedek, mert ez tartja rendben a hormonjaimat.
2021. márc. 6. 13:57
 2/11 anonim ***** válasza:
létezik egy betegtájékoztató nevű találmány
2021. márc. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Valaki értelmes válasz?
2021. márc. 6. 14:41
 4/11 anonim ***** válasza:
Hol nem értelmes, hogy olvasd el a betegtájékoztatót?
2021. márc. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mivel tökre független attól, hogy mit szedek?
2021. márc. 6. 15:13
 6/11 anonim ***** válasza:
Miert lenne fuggetlen attol? Fogamzasgatlot szedsz,ne
2021. márc. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem?
2021. márc. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, de 100%os védelmet nem nyújt. Ezért kérdezem, hogy a ilyen esetben történt óvszer kiszakadás mennyire lehet "veszélyes"?
2021. márc. 6. 15:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Nok millio elvezik beleelvezessel a bogyo elonyeit
2021. márc. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, a kétfázisú fogamzásgátlás előnye ez. De amit én szedek, azt azért adják szoptatós anyukáknak, mert a szopatatás is valamennyire fogamzásgátló, ahogy ez a gyógyszer is. Nálam a szopatatás kiesett, így óvszerrel védekezünk...
2021. márc. 6. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!