Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Előváladéktól Teherbe lehet esni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előváladéktól Teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel szexeltem óvszer nélkül mert viszketek tőle különben is olyan mint zokniba lábat mosni, szóval nem vedekeztunk és mikor picit kivettem éreztem jön ilyen elovmi. Nagy gyakorlatom van már a nőkkel, de ilyen meg sose volt, Spermat pedig a cicire popora labra iranyiton nem a punciba. Remelem nincs vhol titkos gyerekem és nem perlik el a BMW-met. Kosszi. Z előtt sosem jött ilyen. Vagy a csaj adott át vmi nemi fertőzést nekem? 19/F

#szex #fogamzásgátlás #sperma #előváladék #BMW, E46,530d, F10, bimmer, M packett, 4 kipufogó, dízel, benzin, whisky #Punci, elélvezés, ejjkalkuláció, csajom
2021. márc. 20. 14:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
igen.
2021. márc. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A fenébe. Köszi.
2021. márc. 20. 14:33
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen abban is van ondó ha kis mértékben is.
2021. márc. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Neeeee. :/ Jajj nekem vagyis a csajnak
2021. márc. 20. 14:35
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
Komoly ember lehetsz
2021. márc. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
És leírja a BMW-je típusát. Hát én beszarok, nagyon jó arc vagy :D
2021. márc. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Tehát még soha életedben nem jött előváladékod. Mesélj még :)
2021. márc. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

6-os! Köszönöm Broo :D

Manapság sokmindent hallani, hogy egy gyerek besikerul, gyerektartast meg a csaj nyűgjeit a sracnak kell fizetni, szóval féltem a kocsim.


De kitaláltam már , el kene érni h a csaj más szerencsetlennel is szexeljen, így azt hiszi övé s gyerek és rajta hatja be a gyerektartast, nekem meg marad a bömös.


7. Meg nem volt, vagyis nem ilyen látványos most éreztem nyoma volt ilyen eddig sose volt.

2021. márc. 20. 15:10
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ismerosi koromben 2 ilyen terhessegrol is tudok
2021. márc. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
51%
Igen, én is azt csináltam.. bár sajnos ha úgy van akkor simán kérhet tesztet, ami kimutatja h te vagy az apja.. mondjuk én úgy csináltam, hogy EU-n kívülre mentem és ott csajoztam..volt akit teherbe is ejtettem (szerintem), de úgy sem tud megtalálni.. mondjuk én mercedes b*zi vagyok, de én is féltem a kicsikémet hah :D
2021. márc. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!