Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes egy szem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes egy szem kimaradt tablettától?

Figyelt kérdés

Múlt héten hétfőn voltunk együtt párommal . Szombat/vasárnap megjött a menstruációm.

Hétfőn azaz tegnap kellett volna elkezdenem az új levél gyógyszert de elfelejtettem. Ma este azaz kedden ahogy a tájékoztatón van egyszerre bevettem a mai és a tegnapi gyógyszert is. Lehet terhesség az egy héttel ezelőtti együttlétből ha belém élvezett? Meddig kell kiegészítő védekezést alkalmazni?



2021. márc. 24. 00:32
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Nem vagyok a téma szakértője, és amúgy pasi is vagyok... de szerintem nem leszel terhes. Próbálj megnyugodni ;)


Pláne hogy rögtön menzesz után szeretkeztél, ez abszolút nem a legjobb időpont a teherbeeséshez, lehetséges de nem valószínű, + Te szedtél tabblettát, csak 1 maradt ki véletlenül.

2021. márc. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Nekem nem egyszer maradt már ki véletlen egy szem és nem estem teherbe
2021. márc. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14%
Két tabit egyszerre??? Elég lett volna simán ha egy nappal később kezded el szedni. Amúgy nem vagy terhes nyugi, egy kimaradt szemtől nem leszel az.
2021. márc. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kicsit megnyugodtam.
2021. márc. 24. 11:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem baj nem lesz, de a 8. Napon elkezdeni kockázatos, a tájékozatató is írja

Kevesebb napot tartani valid, de kitolni nem szabad!

2021. ápr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!