Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vérezhetek korábban emiatt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vérezhetek korábban emiatt?

Figyelt kérdés

Estére nagyon megfájdult a gyomrom és szörnyű hányinger jött rám. Fél 11-kor bevettem a szokásos időben a fogamzásgátlót. Fél 12-kor viszont hasmenésem volt. Vártam valameddig,ezért negyed 1-kor pótoltam a szemet. Gondoltam utána már csak elalszok, de háromnegyed 1-kor megint ment a hasam. Már nem veszek be egy harmadikat is, mert még mindig fáj a gyomrom.

Lehet, hogy hamarabb fogok vérezni emiatt? Egyébként nagyon a levél végén tartok. Már csak szerdáig lenne 3 szem, aztán egy hét szünet.

Tud valaki tanácsot adni??

Nem fordult velem ilyen még elő.

N



2021. márc. 29. 00:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, s ha hamarabb jön meg egy fél nappal akkor mi van? Semmi. Ha csak egy szem maradt ki az nem a világvége.
2021. márc. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

4 éve szedem, de még soha egyet sem hagytam ki. Nagyon odafigyelek a normális szedésre.

Ez most nagyon hülyén jött ki. Valamit elkaphattam, mert eszméletlen rosszul vagyok egész este. :( Ráadásul aludni sem tudok. Reggel meg munka.


Így mikor fog védeni újra? Ha közbejön a gyógyszermentes hét?

2021. márc. 29. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!