Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha valaivel lefeküdtem mielőtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaivel lefeküdtem mielőtt megjött neki, és elképzelhető hogy be is csusszant egy kis sperma, de megjött neki szokás szerint, akkor ki van zárva a terhesség?

Figyelt kérdés
2021. márc. 31. 11:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Mármint előváladék lehet hogy tapadt az ujjamra, és azzal nyúltam fel neki.
2021. márc. 31. 11:27
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet inkább jobb ha elmegy nonogyaszhoz vagy valami.
2021. márc. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bármi megtörténhet.
2021. márc. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
Menzesz kor az elhalt petesejtek ürülnek. Ergo nincs mit megtermékenyíteni.
2021. márc. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Ha szokásos időben, max egy héttel az eset után megjött neki, akkor elég kevés az esélye, mert akkor már elhalt a petesejt. Kb mensi előtt 2 héttel a legtermékenyebb, de vérzés előtt pár nappal már nem az. Persze ez akkor igaz, ha rendszeres a ciklusa, és a szokott időben jelentkezik a menstruáció, rendes erősséggel stb.

Ha bizonytalan, akkor 2 héttel az aktus után már lehet tesztelni reggel.

2021. ápr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen keresse fel az orvost.
2022. jan. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!