Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kinek mi a véleménye a Belara...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dorottya🙂 kérdése:

Kinek mi a véleménye a Belara fogamzásgátlóról? Mennyire biztonságos? A leírásban úgy áll, hogy már az első tabletta bevételétől véd, de kicsit szkeptikus vagyok eziránt. A párommal az 5. tablettától voltunk együtt védtelenül, aggódnom kéne emiatt ?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 3. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:

“Az első Belara tablettát a következő menstruáció első napján vegye be.


A fogamzásgátlás az alkalmazás első napján kezdődik, és a hét napos gyógyszermentes időszak során is tart.


Ha a havi vérzése már megkezdődött, akkor az első tablettát a menzesz 2-5. napján vegye be, függetlenül attól, hogy a vérzés megszűnt-e már vagy sem. Ebben az esetben azonban az alkalmazás első hét napja során kiegészítő mechanikus fogamzásgátlási eljárást is kell alkalmaznia (hétnapos szabály).”


Ha valóban első nap vetted be, akkor nem kell aggódj

2021. ápr. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, így is voltam, olvastam a prospektust. Csak pár nap szedés után gondoltam utánanézek a neten is, itt meg már teljesen más dolgokat ír. Valakinek a nőgyógyász azt mondja hogy csak 1-2 hét múlva biztonságos, van akinek azt hogy csak a masodik leveltol. Úgyhogy kicsit össze vagyok zavarodva őszintén.
2021. ápr. 4. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!