Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Sokan nem tudják jó oldalával...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan nem tudják jó oldalával felrakni az óvszert?

Figyelt kérdés

Tényleg nehéz látni, hogy melyik irányába gördül le? Barátom sokszor fordítva kezdi felrakni, majd látja hogy nem gördül le, és akkor megfordítja, de akkor már hozzá ért az óvszer a péniszéhez. Ő ezt nem tartja nagy hibának, de én újat használnék szívem szerint.

24/l



2021. ápr. 11. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Örök probléma, de azért nem megoldhatatlan.
2021. ápr. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Világosban jól látható, félhomályban vagy sötétben már én is tévesztettem el. Volt olyan is, h inkább már eldobtam és bontottam újat.

Ha a pénisze nem előváladékos, akkor nem hiszem hogy baj lehet, ha az akkor kuka

2021. ápr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem szokott annyira sötét lenni, szerintem egyszerűen csak siet vagy nem tudom. Azt hogy előváladék van-e már, azt ő érzi?
2021. ápr. 11. 16:33
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, néha húztam fel óvszert. Szerintem elég egyértelműen látszik, hogy merrefelé fog gördülni, illetve legtöbbször (legalábbis amiket én húztam fel, de tényleg nem mindegyiknél) a tartály része is arrafelé áll, amerre kell legyen.

A párom is mindig eltalálja elsőre.


Persze volt, hogy hibáztunk, főleg az elején. Szerencsére a társam nem játssza a janit, és eldobja ilyenkor, vesz elő újat. Függetlenül attól, hogy lehetett-e rajta előváladék.

2021. ápr. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igazad van, mert előváladék rákerül és már nyomja is bele a méhedbe. Nem valószínű, de előfordulhat így terhesség.


Látni konkrétan nem is nagyon lehet. Elvileg mindegyik csomagban ugyanabba az irányba lesz belerakva, de előfordul, hogy nem akar rögtön legurulni és akkor cserélgeted ide-oda.

Igazából az a jó, ha 3-4 centit leteker és csak utána próbálja felhúzni.

2021. ápr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ezt a 3-4 centit azért nem értem, mert ugye be kell fogni a tartályt, és már húzni is, szerintem ha 3-4 centit leteker, azt már a világért sem tudja felhúzni, igaz így még nem próbáltuk.

De lehet megpróbáljuk így is, mert már nagyon zavar, hogy ez a sokadik alkalom

2021. ápr. 11. 16:42
 7/9 anonim ***** válasza:
7 éve gumizunk párommal, mindig én rakom fel neki. Eddig 2x fordult elő, hogy rossz irányba akartam letekerni (egyszer sötét volt, egyszer siettem és nem figyeltem). Természetesen mindkettő kuka, hiszen már hozzáért ahhoz, ami miatt pont védekezünk... 300 forintot dobtam ki a kukába, de még mindig olcsóbb, mint egy terhesteszt.
2021. ápr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Két ujjaddal megfogod a gumi végét, a hüvely, illetve mutató ujjaddal pedig a gumi peremét legörgeted. Ha túlságosan nehezen megy le, vagy alig sikerül rávarázsolni, akkor vegyetek nagyobb méretet, mert kicsi az óvszer.
2021. ápr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*hüvelyK
2021. ápr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!