Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásra rá 8 napra már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásra rá 8 napra már feszülhet a mellem vagy korai?

Figyelt kérdés
A párommal nem védekeztünk csak megszakítás volt...biztosan nem élvezett belém és előtte nem volt aktus, nem maradhatott benne sperma amit az előváladèk kimosna. Mégis olyan furcsa érzésem van....az egész 8 napja történt. A mentruaciomnak 1 hét múlva kell megjojjon. Létezik, hogy terhes vagyok? Csak a furcsa mellfeszules miatt aggódom.

2021. ápr. 19. 08:45
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem írni, hogy peteèrèsem volt amikor együtt voltunk....igaz előváladèktol nehéz lenne teherbe esni, de nem tudom.
2021. ápr. 19. 08:46
 2/9 anonim ***** válasza:
A megszakítás nem védekezés, így igen, lehetsz terhes, mert létezik előváladék.
2021. ápr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

" peteèrèsem volt amikor együtt voltunk"

Akkor pláne lehetsz terhes.



"igaz előváladèktol nehéz lenne teherbe esni,"

Tévhit. Ugyanúgy teherbe lehet tőle esni, nem nehezebben mint amúgy.

2021. ápr. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az előváladék nem egy vizes csepp, ami jön és kimossa az előző rend spermát...

Abban igenis vannak élő spermiumok.

2021. ápr. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok a babához.
2021. ápr. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

4-es. Légyszíves hülyeséget ne terjessz!!! Előváladèk síkos váladèk,mint a nőknek van,ugyanaz a szerepe is. Nem termelődik ott egy db spermium sem! Ajánlom a videót az elejétől.


[link]

2021. ápr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én tesztelnék egyet.

Előváladéktól lettem terhes, a tablettát abbahagytam mert már babát szerettünk volna, de a biztonság kedvéért én egy évet vártam volna, hogy biztos kimenjen a tabletta minden esetleges hatása. Gumihoz nem volt hangulatunk, kb fél évvel később pozitívat teszteltem, végülis nem bántuk.

2021. ápr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Privátra válaszolva:

Az előváladék tartalmazhat spermát úgy is, ha nem volt előtte aktus. Erről több felvilágosítást tud adni egy nőgyógyász. Terhességi gyors teszt (patikai vagy drogériai) már a 3 napos terhességet is kimutatja, de a nőgyógyász is meg tudja állapítani.

2021. ápr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Vettem kettő tesztet. 6 nap múlva kellene megjojjon.. a teszt amit vettem az elvileg az elmaradt menstruáció előtti 6 nap már kijelzi a terhességet. Egyet ma megcsinaltam, és negatív.. a másikat majd későbbre hagyom. Remélem az is negatív lesz és mindenesetre ez egy jó lecke volt és soha többet nem leszek ennyire felelőtlen...


Köszönöm a válaszokat.

2021. ápr. 20. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!