Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok,valakinek hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,valakinek hasonló tapasztalata a Pharmatex tablettával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Azt sok helyen olvastam hogy éget,én is éreztem és a férjem is,de valakinél olyan tapasztalat volt már hogy miután felhelyezed és olvadozik akkor "levegősödik"(vagy hogy fogalmazzam meg hogy ne hangozzon hülyén)a hüvelye? Nos lehet hülyén hangzik de miután nekem elolvadt érzem hogy levegő távozik onnan és néha elég kínos hangja van :d Ezelőtt a krémet használtuk 3évig,hozzáteszem semmi baj nem lett belőle, most úgy döntöttem a többit is kipróbálom. Esetleg melyiket ajánlanátok? Fogamzásgátló tablettát nem szedhetek a gumi pedig a férjemnek kényelmetlen. Válaszotokat előre is köszönöm.

2021. ápr. 20. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Nem biztos, hogy ilyen valaszra vártál, csak szeretnrm leírni, mert erről ez jutott eszembe.


Mi nem használunk semmit, ami para mert gyereket végképp nem akarunk. A gumira érzékenyek vagyunk, a hormonra én vagyok érzékeny, spirál meg hasonló gyulladást okozó dolgokat inkább passzolnám, a pharmatex meg nem véd rendesen, kifolyik, várni kell, éget stb, úgyhogy nincs olyan ami nekem (nekünk) jó lenne. Ha bekövetkezik a végzetem, akkor sajnos nem tudok mit tenni, nem szeretnék gyereket... Marad az abortusz ami elkerülhetetlen lesz ha arra kerül sor. Vagy nem szexelünk, ami nem opció sajnos, mert nem bírjuk ki, nem vagyunk apácák :(. Megszakítással eddig nem volt gond, két éve így csináljuk, nincs más ötletem. Méhet kivetetni nem lehet csak 3 gyerek után, pedig pont az lenne a lényege hogy ne legyen gyerek... Petefészek eltávolítás meg ugyanolyan rossz, nagy műtét, ami nem ér annyit. Tanácstalan vagyok és leszek ebben az ügyben. Sajnálatos módon arra is rájöttem, hogy iskolában sosem tanították hogy ebben az esetben mi a teendő. Mindenki elintézi úgy a felvilágosító órát, hogy szedj hormont, mérgezd magad, vagy használj gumit, ha semelyik akkor abortusz vagy gyerek. Pharmatexnél én annyira paráznék hogy nem hat, hogy belebetegednék, nem ér annyit. És sok olyan terhességről olvastam és hallottam, ami amellett sikerült be... Miért nem találnak ki férfi fogamzásgátlót? Jah, már van. Csak nem árusítják...


Remélem ezt a választ is törlik, ahogy az eddigieket is, mert erről nem szabad beszélni, hogy a nő nem tud védekezni sehogy... Nem hinném, hogy egy normális társadalomban még ez is a nő dolga kell hogy legyen. Nem vagyok férfigyűlölő, viszont csodálkozom, hogy minden szex-szel kapcsolatos felelősséget a nőknek kell vállalnia. (Nemi betegségek kezelése, hüvelyfertőzések, fogamzásgátlás, fájdalom, menstruáció, aggódás ha késik) nem egyszerűbb kivenni a töltényt a puskából, minthogy golyóálló mellényben a puska elé állni, hogy most mi lesz?

2021. ápr. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sráckoromban az egyik akkori bnőmmel használtuk.

nem tetszett, mert sokszor engem pl csípett, + illúzióromboló hogy feldugod, és várni kell, x percet, mire mehet a szex


pharmatex + megszakítással védekeztünk, nem lett terhesség soha

2021. ápr. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
puncipukizol és kínos, pedig férjnél vagy? sose dugtatok egy jót, amikor bemegy a levegő? N
2021. ápr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#1 van olyan hogy, vazektomia a ferfinek.Elkotik az ondovezereket, 15 perces mutét.Elotte lefagyasztatni az kndit, hatha kell meg valamikor.

En 40 evesen csinaltattam meg

azota kinyilt a szexualis világ😋

Kerdezz privatban ha erekel még valami.

márc. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!