Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hüvelygyűrű elég megbízható...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelygyűrű elég megbízható így már? Részletesen lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék egy kis tanácsot kérni. Nagyon tudatlan vagyok ebben a témában, és ráadásul rendkívül izgulós is a nemkívánt terhesség miatt.

Múlt hónapban kezdtem el használni a hüvelygyűrűt, de mivel csak az 5. napon tettem fel, ezért a párommal egész hónapban kiegészítő védekezéssel mertünk csak szeretkezni.

3 hét után rendeltetés szerűen ki is vettem, és szabályosan 2 napra meg is jött rá a megszakításos vérzésem.

1 hét kihagyás után felraktam a másodikat. Mindent szabályosan csinálok, szinte percre pontosan :D Minden rendben eddig vele.

Kérdésem az lenne, hogy így, hogy ez a második gyűrű már bent van 6 napja, végre engedhetem-e, hogy a párom elmenjen bennem?


Biztosra akarunk menni.


Köszönöm, ha segítessz! :)



2021. ápr. 22. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Párom azt mondta, hogy ő a ciklusa első napján rakta fel akkor már aznap jó. Ha 2. naptól akkor egy hetet várni kell.

Gyerekekünk nem lett még, de most spirálra váltottunk.

2021. ápr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!