Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet terhesség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet terhesség?

Figyelt kérdés

Fogamzasgatlot szedek, ma kell megjönnie mindig hétfön jon meg...

Tegnap szúrt jobb oldalon a petefészkem😬 és fehér folyásom van... 2x voltunk egyutt gumi nelkul ( igen mi gumit is hasznalunk tabi melle) De akkor sem ment el bennem es nem volt semmi hanyas hasmenes, antibiotikum


2021. ápr. 26. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendesen szedted a készítményt akkor NEM vagy terhes. Inkább felfázásra, vagy valamilyen fertőzésre utalnak a tüneteid. Egyébként a ciklus még tabi mellett sem 100%-os óramű pontosságú - nem robotok vagyunk, hanem emberek.
2021. ápr. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Félek!😞 De nem hagytam ki egy szemet sem es semmi probléma sem volt hát remélem nem terhesség
2021. ápr. 26. 13:58
 3/6 anonim ***** válasza:

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Komolyan nem értem, akkor minek szeded a fogamzásgátlót?!

2021. ápr. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mellette is lehetsz terhes, nem véd 100%-ban semmi sem. Nem valószínű,hogy az vagy.

Aki nem szed,annál a fehér folyás a peteérést jelezheti.

2021. ápr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Volt egy olyan eset korábban mikor meg ijedtem hogy terhes leszek mikor meg Nem szedtem tabit es azota bennem van a félelem
2021. ápr. 26. 14:17
 6/6 A kérdező kommentje:
Na es aki szedi annak mit jelent a feher folyas ?
2021. ápr. 26. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!