Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlótól puffadás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlótól puffadás?

Figyelt kérdés

Régebben nagyon gyorsan fogytam, most kevesebbet eszek, napi egy órát kardiózok mégsem tudom lefogyni azt az egy kilót amit a fogamzásgátlóval felszedtem.(51 kg vagyok,165cm)

Illetve edzés alatt jelentkezik puffadás is.

Pcos-re írták fel az estellét, így lerakni nem akarom a tablettát.

Hogyan tudnék fogyni mellette, illetve a puffadást mivel tudnám megakadályozni?



2021. ápr. 26. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

PCOS-re fogamzásgátló. Taps a dokinak. Elfedi a problémádat, de amint abbahagyod és teszem fel, gyereket akarsz, bazi sokat fogsz szenvedni. És ezt most vedd nagyon komolyan. IR nem társul mellé? Amúgy mozgás, mozgás, mozgás és diéta.


A tablettát hagyd el, keress megfelelő orvost, aki valóban foglalkozik a problémáddal+endokrinológust is. A puffadás lehet attól is, hogy valami olyat ettél. Azt pedig gasztron nézesd meg, ha nagyon sokszor jelentkezik.

2021. ápr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de a fogamzásgátló annyit használ esetedben, mint a szemetet a szőnyeg alá besöpörni. Kéne egy normális orvost keresni.
2021. ápr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!