Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabletta mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabletta mellett szex gumi nélkül, Első tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Már másfél hónapja szedem a tabim és valószínűleg egy hét múlva fog sor kerülni a szexre. Eddig gumit 8 hónapon keresztül. Igazából ezzel sem volt baj (érzés szempontjából) de kezdett idegesítő lenni hogy ha elfogyott akkor mit csináljunk ezen a téren... (nem szakadt ki egyszer sem)


Szóval akkor egy hét múlva lesz a következő... Nektek milyen volt a váltás egyikről a másikra? Nem volt izgulás a hónap végére? (én elég izgulós vagyok)


Emellett lehet hogy hülye kérdés lesz, de a terhesség jele HORMON tabletta mellett is ugyan azok? Csak hogy tudjam figyelni ha bármi lenne..



2021. ápr. 30. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Sokkal jobb lesz, mint gumi nélkül!!!
2021. ápr. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Nem jobb, mint gumi nélkül. Ugyanaz, csak megfelelőt kell venni és még csak takarítani sem kell utána és a fertőzéseket is jobban lehet elkerülni.


Csináltam 2 különböző emberrel. Egyikkel anélkül és a párommal csak és kizárólag azzal. Ha lenne más az életemben, azzal is csak gumi, a tabletta szétcsesz, akár egy teljes életre.


Ahány ember, annyi féle terhesség tabletta mellett. Olvass utána sok véleményt, tapasztalatot.

2021. ápr. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

Bocsánat, sokkal jobb lesz, mint gumival 🥴🥴

1#- es

2021. ápr. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
Egyértelműen jobb, mint gumival. Nőként is teljesen más érzés. Először egyébként én is izgultam, hogy biztos hat-e, de természetesen semmi gond nem volt soha. Lényeg, hogy úgy szedd, ahogy elő van írva.
2021. ápr. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Istvan485 ***** válasza:
Sokal jobb gumi nelkul!!! 50 es pasi
2021. máj. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!