Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek? Mit gondoljak?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adryska kérdése:

Szerintetek? Mit gondoljak? Lehetek terhes? 25 éves vok. Válaszokat vááárok!

Figyelt kérdés

Szedek fogamzásgátlót, de volt, hogy kihánytam, meg , hogy elfelejtettem bevenni.(Előfordult többször is).

Nem értem most mi van, megjött, de 2 hét késéssel és olyan furcsán.

Most 2 napja elmúlt, de hányingerem van,a mellem olyan, mintha be lenne feszülve, pisilek állandóan,és olyan étvágytalan vagyok, de eszek, mert egyfolytában korog a hasam.Most mi van velem?Lehetek terhes?


2010. aug. 22. 21:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász?
2010. aug. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Először is azt kellene összeírnod, h mikor vetted be azt, amit ki is hánytál, és mennyit hagytál ki melyik héten. Aztán nézd meg a gyógyszer tájékoztatóját, azon rajta van, h mennyire baj, ha akkor kihagytál...


Sosem értem ezeket a terhes lehetek-e kérdéseket. Mi van ha 100-an azt írják, h nem? Attól még lehetsz az. Vannak akik évekig próbálkoznak védekezés nélkül, (az ő kérdésükre igen lehetne a válasz) mégsem esnek teherbe.


Délután meg vehettél volna pár 100 Ft-ért egy terhességi tesztet és már a 99,9%-osválaszt is tudnád a kérdésedre.

2010. aug. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
igen, lehetsz terhes. ennek ellenére lehetsz hormonzavaros is, fordulj orvoshoz.
2010. aug. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem sok esély van arra, hogy terhes vagy, más gond lehet, és igen, menj nőgyógyászhoz kivizsgálásra.
2010. aug. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
hát amit leírtál, abból nagyon úgy fest.. a vérzésed pedig ami most van az meg az úgynevezett pecsételgetés; ha valakinek ez erős eléggé és barnás a terhessége alat, akkor szokták kiírni a kismamákat..
2010. aug. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
ezért nem szabad a nőkben megbízni. mi az, hogy elfelejtetted?
2010. aug. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem debil vagy. Mivel nincs agyad így nem tudsz mire gondolni, szal ötletem sincs. Ha nem vagy medő és lesz olyan férfi aki beléd akarja rakni, akkor lehetsz. Örülök neki, én 20, de több értelem van bennem. Tessék, kaptál.
2010. aug. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A tabi kihányása a bevétele után történt 3-4 órával? A kihányás/elfelejtés utáni egy héten belül volt szex? Ha ezekre igen a válasz, plusz hozzávesszük ezeket az elég tipikus tüneteket, hát akkor előfordulhat.. (Amúgy én sosem voltam terhes, szóval nem tudom pontosan a tüneteit, de már hallottam ehhez hasonlókat.)

De miért nem olvasod a betegtájéjkoztatót, bele van írva, hogy pontosan milyen kockázatokkal jár, ha elfelejted meg ilyenek.

És egy tesztet is elég indokolt lenne venni! Vagy félsz tőle? Az nem befolyásolja az eredményt..

2010. aug. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Már csak azért is jó lenne biztosan tudni, mert terhesen nem szabad szedni a tabit, mert rosszat tesz a magzatnak!
2010. aug. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

25 éves?Ne mááááárrr!

Kicsit komolyabbnak kellene lenned,mint,hogy

itt teszed fel az 1000.-dik lehetek-e terhes kérdést!

Ha 15 éves lennél,valahol a szívem mélyén megértenélek!

Na de 25 évesen????

2010. aug. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!