Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció előtti nap barna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció előtti nap barna folt fogamzásgátló tabletta mellett?

Figyelt kérdés

1 éve szedem a gyógyszert és ilyen még nem volt. Mindig vasárnap szokott "megjönni". Most egy nappal előtte barna foltot láttam. Ez normális?

(Nem tudom mennyire tartozik ide, hogy 1-2 hete kicsit életmódot váltottam az étkezés terén.)


2021. máj. 1. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szetintem nincs baj, túlreagálod. De ha annyira félsz, hívd fel a nőgyógyászodat.
2021. máj. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez csak jel, hogy menstruálni fogsz, szerintem
2021. máj. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs baj, nekem is vasárnap szokott "megjönni", és előfordul néha hogy már szombaton van egy kis barnás rózsaszínes folyás.

Sőt, nekem sokszor ciklus közepén is volt ilyen, de nem minden hónapban, talán stressz okozhatta.

2021. máj. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!