Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tablettát nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tablettát nem vehetek most be, de kiszakadt a gumi. Egyből abba hagytuk. Egy fogamzás gátló tablettát bevehetek?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem a pasimmal ma este. Kiszakadt a gumi, de egyből kivette. Két hete vettem be esemény utáni tablettát szóval azt nem lehet most. Szedtem fogamzás gátlót de egy hónapja abba hagytam. Ha abból beveszek most egyet és holnap is az nagyon káros és lenne értelme?

2021. máj. 5. 21:48
 1/1 Csicuki ***** válasza:
100%
Nem igazán lenne èrtelme ès nem lenne szerencsès sem, imádkozz hogy ne abba a 20%-ba ess bele hogy terhes legyèl
2021. máj. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!