Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Postinor 2 tabletta?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Postinor 2 tabletta?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon felelőtlen voltam, és 61 órára tudtam bevenni a Postinor-2 tabletta első szemet, és 73-ra a másodikat. Megszakítással védekeztünk, de én nagyon megijedtem, mert kimaradt 3 szem tabletta is a fogamzásgátlómból. Jelenleg feszül a mellem és picit szédülök. Valakinek valami tapasztalata ezzel az esemenyutanival? Lehetek meg így is terhes?

2021. máj. 6. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bakker!

Nem elég, hogy tablettázol, kiszállással védekeztek, és még beszedtél Postinort?

Te amúgy normális vagy?

Miért nem mindjárt Ciánt?

Nem vagy terhes!

A tablettánál a folyamatos szedése ad védelmet, mert véletlen kihagytál nem leszel terhes.

Emellett beléd sem élvezett, így az esélye gyakorlatilag eleve 0!

Ha ennyire parázol minek szexelsz?

2021. máj. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy hibáztam. A 3 szem úgy maradt ki, hogy azokon a napokon voltunk együtt, ezért kérdezem. Mivel akkor csökken a védettség, ezért döntöttem az esemenyutani mellett.
2021. máj. 6. 14:36
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Hibáztál?

A te tested nem a miénk, a hangsúly azon van, hogy így is szét mérgezed a tablettával a testedet, kiszállással védekeztetek mellette, és nem is hagytál ki olyan sokat, hogy indokolja az egyik legdurvább merényleted a tested ellen.

Ezért írtam, jó, hogy nem ciánt vettél be rá.

2021. máj. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

“A tablettánál a folyamatos szedése ad védelmet, mert véletlen kihagytál nem leszel terhes“

A mai készítmények már nagyon kevés hormont tartalmaznak, úgyhogy ez nem igaz, ráadásul a megszakításos védekezés sem egy atombiztos védekezés, ezért félek. Persze utólag már könnyű okosnak lenni...

2021. máj. 9. 06:21
 5/5 anonim ***** válasza:
58%

Ne beszéljél hülyeséget!

Reklám dumából vam elég a tv-ben.

Ha megengeded biológusként tudom mit tartalmaz. Ha nektek jobb tudatlanságból szedni akkor nosza!

Mint írtam, ciánt is nyugodtan.

2021. máj. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!