Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek? A teszt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek? A teszt már kimutatja?

Figyelt kérdés

Évek óta szedek fogamzásgátló tablettát reggelente (Gestomix20)

Pont 1 hete vasárnap is beszedtem aztán rá kb 2 órára kihánytam mindent ami bennem volt, aznap este egyéb védekezés nélkül szexeltünk a párommal és bennem ment el.

Másnap reggel szokásosan bevettem a következő tablettát.

Pár napja reggelente rosszul vagyok (hányinger, szédülés) ezen kívül fura kajákat kívánok, a legváratlanabb szagoktól lesz hányingerem (pl: péktermék..) és hangulatingadozásom is van.

Vettem tesztet, de nem vagyok benne biztos, hogy kimutatja..

Szerintetek? 11 nap múlva kellene mensiznem



2021. máj. 9. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Van amelyik kimutatja 1 hét után is. Má nemtom melyik, asszony tudja csak. Csináld meg jövőhéten is ha negatív, az már biztos lesz. Amúgy esélyes igen, hogy jön a babucika! 😆
2021. máj. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz terhes, mivel az így kimaradt szemet vagy pótolni kell, vagy kiegészítő védekezést alkalmazni.

De a teszt leghamarabb 2 héttel az aktus után mutatja ki.

2021. máj. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
Amugy miert voltatok olyan hulyek h nem vedekeztetek? 🤣 igy megerdemled hogy terhes legyél .
2021. máj. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Csak ne olyan gyereket neveljetek majd aki ide a gyakorira jár feltenni a farokméregetős kérdéseit.
2021. máj. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendesen beszéde a tablettát, akkor is teherbe eshetsz. Nincs 100 százalékos védekezés. Ha a mensi késik 3-5 napot, akkor már lehet. Addig szerintem várj vele.
2021. máj. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem meg elég valószínűtlen. ahhoz, hogy teherbe tudj esni, ovuláció kell. az egyetlen szem kihagyott (bár csak félig, mert kétórával a bevétel után hánytál) tablettától kétlem, hogy beindul egy olyan komplex hormonreakció, ami ovulációhoz vezetne. szóval csinálj tesztet, de ne aggódd betegre magad.
2021. máj. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!