Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Üdv, Pharmatex fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beb135 kérdése:

Üdv, Pharmatex fogamzásgátló krémet használó hölgyek, minap a párom véletlenül bennem ment el :/ . előtte 2 adagnyi Pharmatex krémet használtam de kicsit stresszelem magam hogy lehet e baba.. valakivel történt hasonló ??

Figyelt kérdés

#baba #terhesség #Pharmatex #Fogamzásgátló krèm
2021. máj. 18. 00:25
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Jó esély van rá. Keress rá a "pharmatex baba" kifejezésre. Ezek a krémek meg gélek nem biztonságosak 100%-ban.

Nem is értem igazán a létjogosultságukat.

2021. máj. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
A pharmatex egyáltalán nem jó, fogamzásgátlónak is nehéz hívni. Azzal akármikor lehet baba.
2021. máj. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Van rá esély, hiszen az ilyen krémek amúgy is csak 60-70%-ban védenek, plána ha beléd élveznek. Komolyan ilyen nehéz felelősségteljesnek lenni?
2021. máj. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Allergiás tüneteim vannak az óvszerektől nagy gennyes kiütések jönnek ki tőle rám és borzasztó hüvelyi fájdalmaim vannak :) . Az eddigi összes fogamzásgátló amit felirt az orvos hányingert , rosszulléteteket és ilyen olyan tüneteket idézett elő :) . Felelőtlen vagyok azért hogy szeretném élni a ki****** életem ? Feltettem egy egyszerű kérdést ha nem megy ítélkezés nélkül a válasz inkább ne irj semmit kedves utolsó kommentelő .
2021. máj. 18. 14:11
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Vannak alergiabiztos óvszerek. Felelőtlen vagy.

Van spiràl. Vagy akkor ne szexelj, ha képtelen vagy megoldani. Kisgyerek.

2021. máj. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Igen, felelőtlen vagy. Az óvszer problémád nagy eséllyel latexérzékenység, vannak latexmentes óvszerek.

Ha hormont nem akarsz, akkor spirál. Ha semmit nem akarsz használni akkor termékenységtudat, tanfolyamokon nagyon jól elsajátítható. Minden opció kevesebbe kerül mint egy gyerek

2021. máj. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!